Din varukorg är tom.
Grön Sammet 84x86x200 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18045894-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, grönt |
| Färg (dominerande) | Grön |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, sits | Grön |
| Material | Fiber, skum, plywood, polyester sammet, stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 84x86x200 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18045894-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, grönt |
| Färg (dominerande) | Grön |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, sits | Grön |
| Material | Fiber, skum, plywood, polyester sammet, stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 84x86x200 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |