Din varukorg är tom.
Grå Sammet 84x88x215 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15016955-BOLERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 35,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 215,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 84x88x215 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 215 |
| Djup (total) | 88 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 173 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Soffa (djup) | 88 |
Artikelnummer: 1001-15016955-BOLERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 35,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 215,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 84x88x215 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 215 |
| Djup (total) | 88 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 173 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Soffa (djup) | 88 |
|
Staal Hylla
Svart Stål 85×188 cm |
2 325 kr | ||
|
Staal Hylla
Svart Stål 85×188 cm
|
|||
|
2 325 kr
I lager
|
||||
|
Staal Hylla
Beige Stål 85×188 cm |
2 445 kr | ||
|
Staal Hylla
Beige Stål 85×188 cm
|
|||
|
2 445 kr
I lager
|
||||
|
Acero Skåp
Vit Stål 80×97 cm |
2 265 kr | ||
|
Acero Skåp
Vit Stål 80×97 cm
|
|||
|
2 265 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grön 84x88x215 cm |
5 685 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grön 84x88x215 cm
|
|||
|
5 685 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grå 84x88x215 cm |
5 685 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grå 84x88x215 cm
|
|||
|
5 685 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Röd 84x88x215 cm |
5 695 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Röd 84x88x215 cm
|
|||
|
5 695 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Beige Sammet 84x88x215 cm |
5 815 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Beige Sammet 84x88x215 cm
|
|||
|
5 815 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Svart 84x88x215 cm |
5 725 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Svart 84x88x215 cm
|
|||
|
5 725 kr
Beställningsvara
|
||||
|
3-sitssfoffa Zoom
Ljusbeige 78x80x260 cm |
|
||
|
3-sitssfoffa Zoom
Ljusbeige 78x80x260 cm
|
|||
|
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Boom
Vit 84x86x200 cm |
6 435 kr | ||
|
3-sitssfoffa Boom
Vit 84x86x200 cm
|
|||
|
6 435 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Svart Sammet 78,5x78x180 cm |
5 285 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Svart Sammet 78,5x78x180 cm
|
|||
|
5 285 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Mörkgrå Sammet 78,5x78x180 cm |
5 285 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Mörkgrå Sammet 78,5x78x180 cm
|
|||
|
5 285 kr
I lager
|
||||
|
Sofia Soffa
Sofia Soffa – Svart / Beige Manchester |
8 565 kr | ||
|
Sofia Soffa
Sofia Soffa – Svart / Beige Manchester
|
|||
|
8 565 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Röd 78,5x78x180 cm |
4 995 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Röd 78,5x78x180 cm
|
|||
|
4 995 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Boom
Grön Sammet 84x86x200 cm |
5 855 kr | ||
|
3-sitssfoffa Boom
Grön Sammet 84x86x200 cm
|
|||
|
5 855 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Petra
Svart Sammet |
3 465 kr | ||
|
3-sitssfoffa Petra
Svart Sammet
|
|||
|
3 465 kr
I lager
|
||||
|
Staal Hylla
Svart Stål 85×188 cm |
2 325 kr | ||
|
Staal Hylla
Svart Stål 85×188 cm
|
|||
|
2 325 kr
I lager
|
||||
|
Staal Hylla
Beige Stål 85×188 cm |
2 445 kr | ||
|
Staal Hylla
Beige Stål 85×188 cm
|
|||
|
2 445 kr
I lager
|
||||
|
Acero Skåp
Vit Stål 80×97 cm |
2 265 kr | ||
|
Acero Skåp
Vit Stål 80×97 cm
|
|||
|
2 265 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grön 84x88x215 cm |
5 685 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grön 84x88x215 cm
|
|||
|
5 685 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grå 84x88x215 cm |
5 685 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Grå 84x88x215 cm
|
|||
|
5 685 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Röd 84x88x215 cm |
5 695 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Röd 84x88x215 cm
|
|||
|
5 695 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Beige Sammet 84x88x215 cm |
5 815 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Beige Sammet 84x88x215 cm
|
|||
|
5 815 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Bolero
Svart 84x88x215 cm |
5 725 kr | ||
|
3-sitssfoffa Bolero
Svart 84x88x215 cm
|
|||
|
5 725 kr
Beställningsvara
|
||||
|
3-sitssfoffa Zoom
Ljusbeige 78x80x260 cm |
|
||
|
3-sitssfoffa Zoom
Ljusbeige 78x80x260 cm
|
|||
|
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Boom
Vit 84x86x200 cm |
6 435 kr | ||
|
3-sitssfoffa Boom
Vit 84x86x200 cm
|
|||
|
6 435 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Svart Sammet 78,5x78x180 cm |
5 285 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Svart Sammet 78,5x78x180 cm
|
|||
|
5 285 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Mörkgrå Sammet 78,5x78x180 cm |
5 285 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Mörkgrå Sammet 78,5x78x180 cm
|
|||
|
5 285 kr
I lager
|
||||
|
Sofia Soffa
Sofia Soffa – Svart / Beige Manchester |
8 565 kr | ||
|
Sofia Soffa
Sofia Soffa – Svart / Beige Manchester
|
|||
|
8 565 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Calais
Röd 78,5x78x180 cm |
4 995 kr | ||
|
3-sitssfoffa Calais
Röd 78,5x78x180 cm
|
|||
|
4 995 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Boom
Grön Sammet 84x86x200 cm |
5 855 kr | ||
|
3-sitssfoffa Boom
Grön Sammet 84x86x200 cm
|
|||
|
5 855 kr
I lager
|
||||
|
3-sitssfoffa Petra
Svart Sammet |
3 465 kr | ||
|
3-sitssfoffa Petra
Svart Sammet
|
|||
|
3 465 kr
I lager
|
||||
Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse, för statistik och för att visa relevanta annonser.
Du kan sjäv välja att acceptera alla cookies eller välja vilka du vill tillåta under inställningar.