Din varukorg är tom.
Vit Aluminium 87x100x60 cm
Artikelnummer: 1001--1013908-MAFRA-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 12,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 87,00 cm |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 87 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Djup (sits) | 44 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1013908-MAFRA-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 12,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 87,00 cm |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 87 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Djup (sits) | 44 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Användningsområde |