Din varukorg är tom.
Svart Glas 70×140 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15016300-SKANORSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 29,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 70,00 × 42,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Transparent |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 70×140 |
| Höjd (total) | 42 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 140 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 30 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15016300-SKANORSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 29,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 70,00 × 42,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Transparent |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 70×140 |
| Höjd (total) | 42 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 140 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 30 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |