Din varukorg är tom.
Vit 40x100x100 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-20062121-ROGALAND-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 34,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 40x100X100 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 100 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-20062121-ROGALAND-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 34,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 40x100X100 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 100 |
| Vikt (netto) | 35 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |