Din varukorg är tom.
Natur Textilen 60x85x61 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1233076-VENICESTA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 12,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 61,00 × 85,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | svart |
| Material | Acacia, Textilen |
| Material (dominerande) | Textilen |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 60x85x61 |
| Höjd (total) | 85 |
| Bredd (total) | 61 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 51 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1233076-VENICESTA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 12,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 61,00 × 85,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | svart |
| Material | Acacia, Textilen |
| Material (dominerande) | Textilen |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 60x85x61 |
| Höjd (total) | 85 |
| Bredd (total) | 61 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 51 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |