Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 60 x62.5 x73 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1465408-VIRYA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Ljusgrå |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 60*62.5*73 |
| Höjd (total) | 73 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 34 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1465408-VIRYA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Ljusgrå |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 60*62.5*73 |
| Höjd (total) | 73 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 34 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |