Din varukorg är tom.
Grå Rep 63x73x60 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1465400-VIRYA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 11,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, skum, polyester, polyester rep |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 63x73x60 |
| Höjd (total) | 73 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 41 |
| Bredd (sits) | 43 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1465400-VIRYA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 11,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, skum, polyester, polyester rep |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 63x73x60 |
| Höjd (total) | 73 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 41 |
| Bredd (sits) | 43 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |