Din varukorg är tom.
Transparent Glas 110x50x38 cm
Artikelnummer: 1001-20061111-TELEMARKS-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 24,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 110,00 × 50,00 × 38,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Transparent, valnöt |
| Färg (dominerande) | Transparent |
| Färg, ben | Transparent |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | Glas, MDF |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Glas |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 110x50x38 |
| Höjd (total) | 38 |
| Bredd (total) | 50 |
| Längd (total) | 110 |
| Vikt (netto) | 24 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-20061111-TELEMARKS-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 24,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 110,00 × 50,00 × 38,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Transparent, valnöt |
| Färg (dominerande) | Transparent |
| Färg, ben | Transparent |
| Färg, bordsskiva | Transparent |
| Material | Glas, MDF |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Glas |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 110x50x38 |
| Höjd (total) | 38 |
| Bredd (total) | 50 |
| Längd (total) | 110 |
| Vikt (netto) | 24 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |