Din varukorg är tom.
Svart ⌀270 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-2100488-SABAL-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 × 241,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀270 |
| Höjd (total) | 241 |
| Bredd (total) | 270 |
| Djup (total) | 270 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-2100488-SABAL-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 × 241,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀270 |
| Höjd (total) | 241 |
| Bredd (total) | 270 |
| Djup (total) | 270 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |