Din varukorg är tom.
Grå ⌀300 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1177333-IXOS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 244,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Bok, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀300 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde | |
| Höjd (total) | 244 |
| Diameter | 300 |
Artikelnummer: 1001-1177333-IXOS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 244,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Bok, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀300 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde | |
| Höjd (total) | 244 |
| Diameter | 300 |