Din varukorg är tom.
Vit ⌀250 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-2098444-CORYPHO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 232,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bok, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀250 |
| Höjd (total) | 232 |
| Diameter | 250 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-2098444-CORYPHO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 232,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bok, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀250 |
| Höjd (total) | 232 |
| Diameter | 250 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |