Din varukorg är tom.
Beige Linne
Artikelnummer: 1001-40000050-CKEROSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 55,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 237,00 × 79,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, vit |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | beige |
| Material | Furu, Polyester Linne, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Bomull, linne |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Linne 40% Bomull |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 237 |
| Djup (total) | 91 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 206 |
| Djup (sits) | 61 |
| Vikt (netto) | 55 |
| Viktkapacitet | 250 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-40000050-CKEROSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 55,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 237,00 × 79,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, vit |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | beige |
| Material | Furu, Polyester Linne, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Bomull, linne |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Linne 40% Bomull |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 237 |
| Djup (total) | 91 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 206 |
| Djup (sits) | 61 |
| Vikt (netto) | 55 |
| Viktkapacitet | 250 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |