Din varukorg är tom.
Mörkgrå
Artikelnummer: 1001-15560030-DURHAMSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 79,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 × 82,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Tall, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Tall |
| Material, tyg | Fiber, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 80% polyester 20% nylon |
| Höjd (total) | 82 |
| Bredd (total) | 270 |
| Djup (total) | 105 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 240 |
| Djup (sits) | 73 |
| Vikt (netto) | 80 |
| Viktkapacitet | 300 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15560030-DURHAMSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 79,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 × 82,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Tall, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Tall |
| Material, tyg | Fiber, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 80% polyester 20% nylon |
| Höjd (total) | 82 |
| Bredd (total) | 270 |
| Djup (total) | 105 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 240 |
| Djup (sits) | 73 |
| Vikt (netto) | 80 |
| Viktkapacitet | 300 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |