Din varukorg är tom.
Beige Stål 110×80 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15626250-NETZ-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 8,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 110,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 110×80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 110 |
| Djup (total) | 30 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15626250-NETZ-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 8,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 110,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 110×80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 110 |
| Djup (total) | 30 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |