Din varukorg är tom.
Heim Hylla 120 cm – Whitewash / Whitewash FSC 100% Fler varianter
Artikelnummer: 1001-30152130-HEIM-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 26,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 120×120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30152130-HEIM-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 26,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 120×120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 120 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |