Din varukorg är tom.
Beige Stål 55×55 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15628250-NETZ-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 55,00 × 60,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, bordsskiva | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | 55×55 |
| Höjd (total) | 60 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 55 |
| Längd (total) | 55 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15628250-NETZ-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 55,00 × 60,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, bordsskiva | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | 55×55 |
| Höjd (total) | 60 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 55 |
| Längd (total) | 55 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |