Din varukorg är tom.
Vit ⌀300 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1155444-NAXOS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 267,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bok, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀300 |
| Höjd (total) | 267 |
| Diameter | 300 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde | |
| Bredd (total) | 300 |
| Djup (total) | 300 |
Artikelnummer: 1001-1155444-NAXOS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 267,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bok, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀300 |
| Höjd (total) | 267 |
| Diameter | 300 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde | |
| Bredd (total) | 300 |
| Djup (total) | 300 |