Din varukorg är tom.
Grå 40x160x45 cm
Artikelnummer: 1001-19999120-KELLOGGBE-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 26,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Färg, sits | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, tyg | Linné |
| Material, tyg (sammans.) | 100% linne |
| Mått | 40x160x45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 40 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 160 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19999120-KELLOGGBE-S
Kategori: Bänkar
| Vikt | 26,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Färg, sits | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, tyg | Linné |
| Material, tyg (sammans.) | 100% linne |
| Mått | 40x160x45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 40 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 160 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |