Din varukorg är tom.
Grå Marmor 60×120 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19933568-ESTELLE-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 38,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 36,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Borstad guld, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Marmor, Stål |
| Material (dominerande) | Marmor |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Marmor |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 36 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 39 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19933568-ESTELLE-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 38,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 36,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Borstad guld, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Marmor, Stål |
| Material (dominerande) | Marmor |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Marmor |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 36 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 39 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |