Din varukorg är tom.
Vit Stengods 12x9x23 cm
Artikelnummer: 1001--1017601-ERNST-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 9,00 × 23,00 cm |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Höjd (total) | 23 |
| Bredd (total) | 9 |
| Längd (total) | 12 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1017601-ERNST-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 9,00 × 23,00 cm |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Höjd (total) | 23 |
| Bredd (total) | 9 |
| Längd (total) | 12 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |