Din varukorg är tom.
Brun Gummiträ ⌀60 cm
Artikelnummer: 1001-29993182-DUXBURYSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | Brun |
| Material | Gummi trä |
| Material (dominerande) | Gummi trä |
| Material, ben | Gummi trä |
| Material, bordsskiva | Gummi trä |
| Mått | ⌀60 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Diameter | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-29993182-DUXBURYSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | Brun |
| Material | Gummi trä |
| Material (dominerande) | Gummi trä |
| Material, ben | Gummi trä |
| Material, bordsskiva | Gummi trä |
| Mått | ⌀60 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Diameter | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |