Din varukorg är tom.
Natur Rotting 63×92,5×54 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12176010-CANEFOLDA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 6,31 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 54,00 × 92,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 63×92,5×54 |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 54 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Caféstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12176010-CANEFOLDA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 6,31 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 54,00 × 92,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 63×92,5×54 |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 54 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Caféstol |
| Användningsområde |