Din varukorg är tom.
Svart Stål 62×88,5×56 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1342408-NICKE-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,34 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 56,00 × 88,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, polyester, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 62×88,5×56 |
| Höjd (total) | 89 |
| Bredd (total) | 56 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1342408-NICKE-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,34 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 56,00 × 88,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, polyester, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 62×88,5×56 |
| Höjd (total) | 89 |
| Bredd (total) | 56 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |