Din varukorg är tom.
Natur Rotting 120×70 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12126010-CANESOFA-S
Kategori: Soffbord utomhus
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 70,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Bambu, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, bordsskiva | Bambu |
| Mått | 120×70 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12126010-CANESOFA-S
Kategori: Soffbord utomhus
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 70,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Bambu, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, bordsskiva | Bambu |
| Mått | 120×70 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |