Din varukorg är tom.
Beige Stål 185×40 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-30118102-BUENOS AIRES-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 × 185,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 185×40 |
| Höjd (total) | 185 |
| Bredd (total) | 40 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 25 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30118102-BUENOS AIRES-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 × 185,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 185×40 |
| Höjd (total) | 185 |
| Bredd (total) | 40 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 25 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |