Din varukorg är tom.
Bomsoffa – Svart / Svart Tyg / linne Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18045100-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Färger | SVART |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material, ben | Stål |
| Viktkapacitet | 260 |
Artikelnummer: 1001-18045100-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Färger | SVART |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material, ben | Stål |
| Viktkapacitet | 260 |