Din varukorg är tom.
Svart 150×120 cm
Artikelnummer: 1001-15624030-AMARAILLO-S
Kategori: Skåp
| Vikt | 43,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 150×120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 35 |
| Tjocklek (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Produkttyp | Skåp |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15624030-AMARAILLO-S
Kategori: Skåp
| Vikt | 43,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 150×120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 35 |
| Tjocklek (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 43 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Produkttyp | Skåp |
| Användningsområde |