Din varukorg är tom.
Svart Sammet 78x80x260 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15556888-ZOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 45,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 260,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Fiber, skum, plywood, polyester sammet, stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 78x80x260 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 260 |
| Djup (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 45 |
| Viktkapacitet | 390 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15556888-ZOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 45,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 260,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Fiber, skum, plywood, polyester sammet, stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | 78x80x260 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 260 |
| Djup (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 45 |
| Viktkapacitet | 390 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |