Din varukorg är tom.
Svart Sammet 95x84x80 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15557888-ZOOM-S
Kategori: Fåtöljer
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 95,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | W95xD84xH80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 95 |
| Djup (total) | 84 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 83 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15557888-ZOOM-S
Kategori: Fåtöljer
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 95,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | W95xD84xH80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 95 |
| Djup (total) | 84 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 83 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |