Din varukorg är tom.
Mörkgrå Boucle L87 x95 x83 cm
Artikelnummer: 1001-50000020-TILLBERGA-S
Kategori: Fåtöljer
| Vikt | 16,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 95,00 × 83,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Boucle, Skum, Plywood, Stål |
| Material (dominerande) | Boucle |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | L87*W95*H83 |
| Höjd (total) | 83 |
| Bredd (total) | 95 |
| Djup (total) | 87 |
| Höjd (sits) | 40 |
| Bredd (sits) | 80 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 17 |
| Viktkapacitet | 180 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-50000020-TILLBERGA-S
Kategori: Fåtöljer
| Vikt | 16,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 95,00 × 83,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Boucle, Skum, Plywood, Stål |
| Material (dominerande) | Boucle |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | L87*W95*H83 |
| Höjd (total) | 83 |
| Bredd (total) | 95 |
| Djup (total) | 87 |
| Höjd (sits) | 40 |
| Bredd (sits) | 80 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 17 |
| Viktkapacitet | 180 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |