Din varukorg är tom.
Beige Tyg 83×295 cm
Artikelnummer: 1001--1028934-ZERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 84,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 295,00 × 83,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | beige |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% |
| Höjd (total) | 83 |
| Bredd (total) | 295 |
| Djup (total) | 195 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1028934-ZERO-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 84,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 295,00 × 83,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | beige |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% |
| Höjd (total) | 83 |
| Bredd (total) | 295 |
| Djup (total) | 195 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |