Din varukorg är tom.
Vit 45×45 cm
Artikelnummer: 1001-16036100-WILMACUSH-S
Kategori: Innerkuddar
| Vikt | 0,42 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 45×45 |
| Bredd (total) | 45 |
| Längd (total) | 45 |
| Tjocklek (total) | 10 |
| Produkttyp | Innerkudde |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16036100-WILMACUSH-S
Kategori: Innerkuddar
| Vikt | 0,42 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 45×45 |
| Bredd (total) | 45 |
| Längd (total) | 45 |
| Tjocklek (total) | 10 |
| Produkttyp | Innerkudde |
| Användningsområde |