Din varukorg är tom.
Grön Stål ⌀18 cm
Artikelnummer: 1001-15501884-WEI-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grön |
| Färg (dominerande) | Grön |
| Material | PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 15 |
| Diameter | 18 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15501884-WEI-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 15,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grön |
| Färg (dominerande) | Grön |
| Material | PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 15 |
| Diameter | 18 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |