Din varukorg är tom.
Natur Rotting 35x30x30 cm
Artikelnummer: 1001-50053010-ALSBACKPE-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 30,00 × 30,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material | Järn, Rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Mått | 35x30x30 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-50053010-ALSBACKPE-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 30,00 × 30,00 × 35,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material | Järn, Rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Mått | 35x30x30 |
| Höjd (total) | 35 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |