Din varukorg är tom.
Vit 340×240 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16026101-WALTER-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 12,24 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 340,00 × 240,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Jute, polypropen |
| Material (dominerande) | Polypropen |
| Mått | 340×240 |
| Bredd (total) | 240 |
| Längd (total) | 340 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16026101-WALTER-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 12,24 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 340,00 × 240,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Jute, polypropen |
| Material (dominerande) | Polypropen |
| Mått | 340×240 |
| Bredd (total) | 240 |
| Längd (total) | 340 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |