Din varukorg är tom.
Mörkgrå 230×160 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-16025107-WALTER-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 5,52 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 160,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Jute, polypropen |
| Material (dominerande) | Polypropen |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 160 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-16025107-WALTER-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 5,52 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 160,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Jute, polypropen |
| Material (dominerande) | Polypropen |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 160 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |