Din varukorg är tom.
Svart Glas 60x120x48 cm
Artikelnummer: 1001-15603588-VONSTAF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 17,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 48,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15603588-VONSTAF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 17,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 48,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |