Din varukorg är tom.
Svart 60 cm
Artikelnummer: 1001--1005873-VARBERG-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 10,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 35,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 35 |
| Diameter | 60 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1005873-VARBERG-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 10,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 35,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 35 |
| Diameter | 60 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |