Din varukorg är tom.
Svart Järn 48x30x30 cm
Artikelnummer: 1001-17005001-VALENCEPE-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 30,00 × 30,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 48x30x30 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17005001-VALENCEPE-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 30,00 × 30,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 48x30x30 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 30 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |