Din varukorg är tom.
Svart Glas 85x85x45 cm
Artikelnummer: 1001-15598458-UNLINE-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 4,38 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 85,00 × 45,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 85 |
| Längd (total) | 85 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15598458-UNLINE-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 4,38 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 85,00 × 45,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 85 |
| Längd (total) | 85 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |