Din varukorg är tom.
Vit Bomull 200×100 cm
Artikelnummer: 1001-9542320-UBUDHAMMO-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 1,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Material, tyg | Bomull |
| Material, tyg (sammans.) | 100% bomull |
| Mått | 200×100 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 200 |
| Bredd (sits) | 100 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-9542320-UBUDHAMMO-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 1,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Material, tyg | Bomull |
| Material, tyg (sammans.) | 100% bomull |
| Mått | 200×100 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 200 |
| Bredd (sits) | 100 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |