Din varukorg är tom.
Ljusgrå Stål 85×188 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18076205-STAAL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 22,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 188,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×188 |
| Höjd (total) | 188 |
| Bredd (total) | 85 |
| Djup (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18076205-STAAL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 22,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 188,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×188 |
| Höjd (total) | 188 |
| Bredd (total) | 85 |
| Djup (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |