Din varukorg är tom.
Svart Stål 185×80 cm
Artikelnummer: 1001-30119100-SANTIAGOS-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 27,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 185,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 185×80 |
| Höjd (total) | 185 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30119100-SANTIAGOS-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 27,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 185,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 185×80 |
| Höjd (total) | 185 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 27 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |