Din varukorg är tom.
Vit Glas 120 x60 x45 cm
Artikelnummer: 1001-29915328-ROCKS-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 120*60*45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-29915328-ROCKS-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 120*60*45 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |