Din varukorg är tom.
Beige Linne i polyester 48x20x35 cm
Artikelnummer: 1001-17022001-RENNESSMALL-S
Kategori: Golvlampor
| Vikt | 0,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 35,00 × 20,00 × 48,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Järn, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 20 |
| Längd (total) | 35 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17022001-RENNESSMALL-S
Kategori: Golvlampor
| Vikt | 0,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 35,00 × 20,00 × 48,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Järn, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 20 |
| Längd (total) | 35 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |