Din varukorg är tom.
Beige Linne i polyester 80x30x60 cm
Artikelnummer: 1001-17021001-RENNESLARGE-S
Kategori: Golvlampor
| Vikt | 1,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 30,00 × 80,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Järn, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 60 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17021001-RENNESLARGE-S
Kategori: Golvlampor
| Vikt | 1,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 30,00 × 80,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Järn, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 30 |
| Längd (total) | 60 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |