Din varukorg är tom.
Vit 70×120 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-27960420-PLAZA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 14,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 70,00 × 46,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 70×120 |
| Höjd (total) | 46 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-27960420-PLAZA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 14,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 70,00 × 46,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 70×120 |
| Höjd (total) | 46 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |