Din varukorg är tom.
Svart 110x60x40 cm
Artikelnummer: 1001--1073023-PLANKTON-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 12,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 40,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 110 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1073023-PLANKTON-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 12,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 40,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 110 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |