Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 75x60x110 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-6049520-PANAMA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 110x60x75 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Position stol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6049520-PANAMA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 110x60x75 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 60 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Position stol |
| Användningsområde |